• Tempobet Giriş

  Microsoft, Windows 10 kullanıcıları için güncellemeleri geç almak için gerçekten mücadele ediyor gibi görünüyor. Windows 10 kullanıcılarına, Olası sorunlardan kaçınmak için diğerlerinden önce kritik bir güncelleştirme yüklemelerini ve daha sonra Windows Update Asistanının kendisinin bir güvenlik açığı olduğunu onaylamalarını tavsiye eden şey. Ancak, en son Windows 10 güncellemesinden sadece birkaç gün sonra Tempobet, Microsoft, Windows Tempobet Giriş hizmetini bozabileceğinden, bazı kullanıcıların "bu güncelleştirmeyi yüklememesi gerektiğini" tavsiye ediyor. Peki, bu sefer neyin yanlış gittiğini ve bu en son Windows 10 güncellemesinden kimin kaçınması gerekiyor?

  Tempobet giriş

  Bu, Windows 10'in Ekim ayında kullanıcıları vurmak için ikinci toplu güncelleştirmedir ve güvenlik açısından özellikle önemli değildir. Ya da, daha doğrusu, olmamalı. Microsoft'a göre, Tempobet veya OS build 17763.832 güncellemesi tercih ederseniz, birkaç önemli noktaya sahiptir. Bunlar, Windows 1809'in önceki herhangi bir sürümünden 1809 sürümüne yükseltirken ve bir temayı değiştirirseniz ayarlar uygulamasının başarısız olmasıyla ilgili bir sorunu giderirken boş döşemelerin Başlat menüsünde görünmesini önlemeyi içerir. Diğer" önemli noktalar", Bekleme Tempobet apk bir güç tüketimi sorununu düzeltmeyi ve bir güncelleme kurulumunu izleyen ilk işaretten sonra siyah bir ekranın görünmesini durdurmayı içerir. Microsoft'un şu anda belirttiği gibi önemli bir düşük ışık var:

  Tempobet Giriş Yapamıyorum

  Bu, Windows 10 tüketici kullanıcılarını etkilemese de, Windows Defender ATP'YE güvenen iş kullanıcıları söz konusu olduğunda büyük bir anlaşma. Windows 10 Enterprise Edition'da bu yerleşik var ve mükemmel ve şiddetle tavsiye edilen antivirüs ve güvenlik araçları seti. Ya da en azından bu toplu güncelleştirmeyi yüklemezseniz. Microsoft, " bir çözüm üzerinde çalışıyor ve Kasım ayı ortasında 2019'te bir çözümün mevcut olacağını tahmin etse de, bu arada yardımcı olmuyor. "Şu anda, etkilenen bir ortamdaki aygıtların bu güncelleştirmeyi yüklememesini öneririz", Microsoft'un sorunu hafifletmek için belirttiği geçici çözüm uyarısıdır. Etkilenen ortamlar, Microsoft 169tempobet ATP ile birlikte Windows 10 sürüm 1809 veya Windows Server 2019 çalıştıran ortamlardır.

  Tempobet Mobil

  Buradaki tek iyi haber, Windows 900'in tüm 10 milyon kullanıcısının bu Tempobet güncellemesinden etkilenmemesi ve bunun da zorunlu olmaması.

  Daha önce de söyledim ve tekrar söyleyeceğim: lütfen gerçeklerden çok uzak olduğu için bir Microsoft düşmanı olduğumu düşünmeyin. Ben bir Windows 10 kullanıcısıyım ve böyle bir kodun sürdürülmesinin karmaşıklığını takdir ediyorum. Ancak, bu Microsoft'un kesinlikle daha iyi yapabileceğini düşünmemi engellemiyor.


 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: